Корзина
244 отзыва
Надежный продавец Prom.ua
Контакты
Памятники, скульптура и иконы АртСтоун
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380990387553Светлана
+380988368632
Светлана Васильевна (звонить с 9.00 до 21.00 без выходных)
УкраинаЖитомирская областьКоростышевул. Героев Небесной Сотни 40 (о встрече необходимо предварительно договариваться!!!!)
Карта

Пам'ятники. Пам'ятник з граніту №216

Пам'ятники. Пам'ятник з граніту №216
  • Под заказ

55 000 грн.

Пам'ятники. Пам'ятник з граніту №216
55 000 грн.
Под заказПам'ятники. Пам'ятник з граніту №216
Купить
+380990387553
Светлана
  • +380988368632
Купить
+380990387553
Светлана
  • +380988368632
  • График работы
  • Адрес и контакты
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя

Пам'ятники 

Пам'ятники з граніту наша майстерня  виробляє на замовлення.

Вартість та комплектацію  пам'ятника уточнюйте  по телефону 0990387553 Светлана

 

Пам'ятники з граніту ― це надгробні споруди меморіальної (ритуальної) архітектури, які встановлюються на цвинтарі над місцем поховання людини.. Як правило, пам'ятники роблять з граніту, габро, мармуру, мармурової крихти, бетону, металу. Найпопулярніші це пам'ятники з граніту і мармуру, ці матеріали використовують як окремо, так і комбінують в єдиному виробі. Гранітні пам'ятники на могилу служать більше ніж 100 років, при цьому запас міцності більше 200 років.

Виготовленням пам'ятників займаються спеціально навчені люди в цехах з обробки граніту за допомогою каменеобробного обладнання та ручного інструменту. В Україні, більша частина виробничих потужностей ритуальних виробів з натурального каменю розташована в місті Коростишеві  (Житомирської області).

Пам’ятник – це витвір мистецтва, який становить частину культурної спадщини країни. В вузькому розумінні – це мистецький твір, створений для увічнення пам’яті про значні події життя та конкретних людей.
Вважають, що місце поховання людини, має особливу силу, тому до нього для вшанування пам’яті приходять рідні та близькі.
Головна мета встановлення пам’ятника показати, що цю людину цінували та любили і будуть дуже довго пам’ятати.
Прототипами сучасних пам’ятників можна вважати поховальні споруди найдавніших часів, які змінювали свій вигляд і матеріали з яких були виготовлені на протязі багатьох століть.
Вони пройшли довгий шлях розвитку від перших надгробних плит, які створювалися ще в кам’яному віці і являли собою необроблені кам’яні брили до прекрасних комплексів та меморіалів, які можна вважати витворами мистецтва. У наш час найбільш розповсюдженим матеріалом, який використовується для виготовлення пам’ятників є граніт.
Таке широке використання цього натурального каменя для виготовлення пам’ятників обумовлене його основними властивостями – довговічністю, стійкістю до впливу кислот і атмосферних явищ, водонепроникністю, екологічністю, міцністю, ергономічністю, красою та великою палітрою кольорів.
Гранітні пам’ятники дуже різноманітні, вони відрізняються між собою конструкцією, формою, кольором, художнім оформленням та кількістю ручних робіт, які використані при виготовлені.

 

По конструкції пам’ятники ділять на:

арки, або типові вертикальні;
стели, або типові горизонтальні;
авторські;
меморіальні комплекси.

Арка, це вертикальний пам’ятник, у вигляді обеліска, який встановлюється на могилу однієї людини. Класичний варіант такого пам’ятника – паралелепіпед, який коротшою стороною встановлений на тумбу.
Стела – це горизонтальний пам’ятник на двох або більше людей. В класичному варіанті він представляє собою паралелепіпед, який довшою стороною встановлений на тумбу, або між тумбою та пам’ятником можуть знаходитися ще додаткові підставки у вигляді кубів або паралелепіпедів.
Авторські роботи – це ексклюзивні пам’ятники які розроблені та виготовлені під індивідуальне замовлення.
Меморіальні комплекси – це виготовлена по бажанню замовника композиція монументальних та декоративних елементів, яка складається з пам’ятника з фундаментом, цоколя та огорожі та замовлених елементів оздоблення.
Практично на всіх пам’ятниках з граніту зараз виконуються художні роботи. Основні з таких робіт – це портрет, який змальований з фотографії, прізвище ім’я та по-батькові, дати народження та смерті. Крім цього, на пам’ятнику можуть бути зображені різні краєвиди, квіти, слова любові та жалоби та інші елементи оформлення.
Крім художніх робіт, які виконуються за допомогою вибивання на поверхні граніту, зараз дуже поширені ручні роботи. За їх допомогою міняють форму каменю, надають йому округлої форми, вирізають з нього або на ньому різні декоративні та ексклюзивні оздоблення, такі як хрести, квіти, дерева, вази та інші.
Такі роботи дуже складні, бо матеріал тяжко піддається обробці і дуже твердий. Але навіть найпростіші пам’ятники будуть виглядіти індивідуально й неповторно, якщо їм придати форму та прикрасити тематичними малюнками.
 Граніт має велику гаму кольорів, які залежать від місця видобутку каменю, тому створюючи пам’ятники, а особливо меморіальні комплекси, дуже часто поєднують декілька кольорів. Дуже багато та гарно виглядають пам’ятники, які створенні при поєднанні червоного та чорного, або сірого та чорного граніту.
Пам’ятники з граніту завжди справляють враження на оточуючих. Вони відрізняються своєю красою та неповторністю, розмаїттям кольорів та вишуканістю.

 

facebook twitter
Информация для заказа
  • Цена: 55 000 грн.